Peter Frie oljemålning

Peter Frie oljemålning
Peter Frie oljemålning
Peter Frie oljemålning
Peter Frie oljemålning
Peter Frie oljemålning
Peter Frie oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

PETER FRIE (född 1947): Landskap, signerad och daterad à tergo P Frie -91, olja på pannå, monterad i originalram, ca 10x17,5 cm

818727

2020-09-30