Bordslampa kina

Bordslampa kina
Bordslampa kina
Bordslampa kina
Bordslampa kina
Bordslampa kina
Bordslampa kina
Bordslampa kina
Bordslampa kina

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, omgjord pilgrimsflaska, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyr blått, höjd exkl armatur ca 30 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, slitage

818728

2020-10-05