Barton Lidicé Benes Talisman

Barton Lidicé Benes Talisman
Barton Lidicé Benes Talisman
Barton Lidicé Benes Talisman
Barton Lidicé Benes Talisman

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BARTON LIDICÉ BENES (USA, 1942-2012): "Talisman", signerad och daterad Barton Lidice Benes 1994, assemblage på papper, bladmått 35x32 cm

PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

818734

2020-09-30