Buberrys skepparkavaj
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BURBERRY, ca 1970-tal, skepparkavaj, dam, mörkblå ylle, axelbredd ca 41, längd mitt bak 90 cm
Kuntoraportti
Slitage, spår efter insektsangrepp
818736
Päivämäärä:
2020-09-30