Cecilia Ceder

Cecilia Ceder
Cecilia Ceder
Cecilia Ceder
Cecilia Ceder

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CECILIA CEDER (född 1946), "Chili", akvarell, signerad och daterad 78, akvarell på papper, bladstrl 96x92 cm

818741

2020-09-30