Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CECILIA CEDER (född 1946), "Chili", akvarell, signerad och daterad 78, akvarell på papper, bladstrl 96x92 cm
818741
2020-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här