Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
MIKROSKOP, mässing och metall, Carl Zeiss Jena Nr.292637, 1920/30-tal, I träschatull med lås och nyckel, chatull 38x23,5x22,5 cm
Smärre slitage, ej genomgången, ej funktionstestad
818751
2020-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här