Byrå med stenskiva rokokostil
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, rokokostil, fanerad i olika träslag, tre lådor med draghandtag och beslag i mässing, profilerad skiva, höjd 81, 100x54 cm
Bruksslitage, fanerskador
818752
2020-09-30