Byrå med stenskiva rokokostil

Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, rokokostil, fanerad i olika träslag, tre lådor med draghandtag och beslag i mässing, profilerad skiva, höjd 81, 100x54 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, fanerskador

818752

2020-09-30