Carl Eldh

Carl Eldh
Carl Eldh
Carl Eldh
Carl Eldh
Carl Eldh
Carl Eldh

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

800 SEK

CARL ELDH, kramande par, skulptur, gips, signerad, höjd 13 cm

Fotnagg

818754

2020-10-11