Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VITRINSKÅP, 1700-tal, senbarock, plåt, mässing och glas, inred med tygklädda hyllplan, höjd ca 96, 72 x 23 cm, nyckel finns
Åldersrelaterat slitage, skador, lagningar senare glas
818759
2020-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här