Vitrinskåp 1700-tal senbarock

Vitrinskåp 1700-tal senbarock
Vitrinskåp 1700-tal senbarock
Vitrinskåp 1700-tal senbarock
Vitrinskåp 1700-tal senbarock
Vitrinskåp 1700-tal senbarock
Vitrinskåp 1700-tal senbarock
Vitrinskåp 1700-tal senbarock
Vitrinskåp 1700-tal senbarock
Vitrinskåp 1700-tal senbarock
Vitrinskåp 1700-tal senbarock

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VITRINSKÅP, 1700-tal, senbarock, plåt, mässing och glas, inred med tygklädda hyllplan, höjd ca 96, 72 x 23 cm, nyckel finns

Åldersrelaterat slitage, skador, lagningar senare glas

818759

2020-09-30