Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSKÅP, 1900-talets mitt, rokokostil, 3 dörrpar med rikligt skuren spröjs, fanerat i mahogny, höjd ca 115, 180x34 cm

Nyckel finns

818768

2020-09-30