Gösta Rolf Calmeyer oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GÖSTA CALMEYER (Norge/Sverige, född 1927 i New York), skymning över åker, signerad Calmeyer, olja på pannå, ca 50 x 61 cm

818770

2020-09-30