Bord England
Valmis
2020-09-30
818777
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BORD, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, med låda, svarvade dragknoppar, höjd ca 65, 48x42 cm
Smärre ytskador