Bestick "Guldi" Nils Johan

Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BESTICK, 64 dlr, modell "Guldi", Nils-Johan, rostfritt stål med gulddekor, bestående av: 1 osthyvel, 2 serveringsskedar, 1 tårtspade, 1 soppslev, 2 såsslevar, 17 kaffeskedar, 12 dessertgafflar, 3 smörkniv, 13 matgafflar, 12 matskedar, 12 matkvivar

Bruksslitage, spridda repor

818784

2020-10-06