Klubbat för:
1 500 SEK
2 500 SEK
MINIATYRMÅLNINGAR, 2 st., Indien, Mughaldynastien, gouache, tidigt 1800-tal, cirka 27x17 cm vardera
åldersrelaterat slitage, i plastfickor
818790
2020-10-09