Fat sterlingsilver Jan Christer Lundqvist

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN CHRISTER LUNDQVIST, skålfat, sterlingsilver, Jan Christer Lundqvist, Skövde 1994, signerad Jan Christer, höjd ca 5 cm, bredd ca 21 cm, vikt ca 322 g

Smärre slitage, oxidering

818791

2020-10-09