Jacob Sjölin fällbord

Jacob Sjölin fällbord
Jacob Sjölin fällbord
Jacob Sjölin fällbord
Jacob Sjölin fällbord
Jacob Sjölin fällbord
Jacob Sjölin fällbord
Jacob Sjölin fällbord
Jacob Sjölin fällbord

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÄLLBORD, Jacob Sjölin, (mästare i Köping och Kungsör 1767-1785), fanerat med alrot, tredelad pelarfot, höjd 74, diameter 45 cm

Lagningar

818797

2020-09-30