Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, omkring år 1900, Louis XV-stil, fanérad i valnöt, förgyllda beslag i mässing, 2 lådor, höjd 79, 60x42 cm
Fanérskador, fuktfläck
818816
2020-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här