Figuriner 3 st Bing & Grøndahl

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAI NIELSEN, figuriner, 3 st, blanc de chine, nr 57, 61 och 38, Bing & Grøndahl, Danmark, i form av mor och barn på delfin, barn på delfin, samt barn med fiskar, signerad Kai N, höjd ca 9-38 cm,

Mindre nagg

818820

2020-10-05