Figuriner 3 st Bing & Grøndahl
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAI NIELSEN, figuriner, 3 st, blanc de chine, nr 57, 61 och 38, Bing & Grøndahl, Danmark, i form av mor och barn på delfin, barn på delfin, samt barn med fiskar, signerad Kai N, höjd ca 9-38 cm,
Mindre nagg
818820
2020-10-05