Slagbord teak

Slagbord teak
Slagbord teak
Slagbord teak
Slagbord teak
Slagbord teak
Slagbord teak
Slagbord teak
Slagbord teak

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGBORD, ca 1960-tal, skiva i teak, bemålat underrede, höjd ca cm

Slitage

818822

2020-10-01