Alfred Thörne oljemålning

Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALFRED THÖRNE (1850-1916): Alplandskap,
signerad och daterad Alfr. Thörne 1885, olja på duk, ca 30x24 cm

Krackelerad

818844

2020-10-01