Boksnurra

Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSNURRA, 1900-talets början, fanerad i mahogny, topp med intarsia, höjd ca 86, 45x45 cm

Saknar en spjäla, repor

818864

2020-10-01