Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAMAR, 3 st, 1800-talets senare del, förgyllda, pastellagedekor i form av palmetter och rullverk mm, ca 29-37x34-48 cm
Smärre dekorbortfall
818879
2020-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här