Paddel

Paddel
Paddel
Paddel
Paddel
Paddel
Paddel

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PADDEL, ca 1950-tal, "Pouch", Tyskland, 2-delad, furu och teak, etikettmärkt, total längd ca 244 cm

Bruksslitage, repor

818886

2020-10-04