Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

OLJEMÅLNING Oidentifierad konstnär, omkring 1900, motiv av terrier med hare, ej signerad, olja på pannå, ca 15x28 cm

818895

2020-10-10