Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: möjligen Axel ´Ritis´ Lindqvist, kustmotiv i skymning, olja på duk, osignerad, a tergo betecknad Ritis Lindqvist, ca 35x57 cm

Krackeleringar, ytsmuts

818897

2020-09-29