Julie Leonardsson blandteknik

Julie Leonardsson blandteknik
Julie Leonardsson blandteknik
Julie Leonardsson blandteknik
Julie Leonardsson blandteknik

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JULIE LEONARDSSON, "Det är värre en så! Bastuligan är här",signerad damt daterad Julie - 90, blandteknik, ca mått inom passepartout 45x45 cm

Ej examinerad ur ram

818905

2020-10-06