Mulberry Breton Väska
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MULBERRY, Breton, väska, svart läder Congo, invändigt klädd med lila Mulberry tyg med mullbärsträd, invändig ficka med dragkedja samt öppen ficka för mobil, detaljer i vitmetall, något längre handtag så modellen går att bära över axel, invändigt brickmärkt och numrerad, längd ca 37 cm, djup ca 11 cm, höjd ca 21.5 cm exkl handtag, dustbag original medföljer
Mindre missfärgning/ slitage på hörnen.
818913
2020-10-04