Soffbord 1940-tal

Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, troligen Carl Malmsten, mahogny, 1940-tal, två lådor i sargen, hylla, svängda ben, höjd ca 63, 89x75 cm

Repor, märken

818921

2020-10-04