Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-09-29
818934
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-/1900-tal, motiv med bondkvinna och get i landskap, signerad Elisabeth, olja på duk 36 x 42 cm
Ställvis färgbortfall