Mårten Garbring olja på duk

Mårten Garbring olja på duk
Mårten Garbring olja på duk
Mårten Garbring olja på duk
Mårten Garbring olja på duk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MÅRTEN GARBRING (född 1918), olja på duk, västkustmotiv, 46x38 cm.

Smärre ytslitage.

818950

2020-09-29