Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIERRE LAFITTE (född 1914), går även under namnet T.H. Jansen, stilleben, olja på duk, signerad T.H. Jansen, blomsterstilleben med rosor i mässingsvas, 54x43 cm.
Smärre ytslitage.
818952
2020-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här