Helena Tynell bordslampor

Helena Tynell bordslampor
Helena Tynell bordslampor

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELENA TYNELL (1918-2016): bordslampor, 1 par, modellnummer 1161, formgivna 1968 för LUXUS, glas och plast, höjd inkl montering ca 62 cm

Åldersrelaterat slitage, yta med krackelerad uttryck, ytsmuts

818959

2020-10-01