Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGUR, 1900-talets början, Frankrike, porslin och förgylld vitmetall, höjd 37x26 cm, senare nyckel medföljer
Senare nyckel medföljer, slitage
818961
2020-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här