Harry Wichmann oljemålning
2020-09-29
818966
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
WICHMANN, Harry (1916-1993): Torghandel, signerad och daterad Wichmann -79, olja på pannå, ca 14x21 cm