Såsskål i silver

Såsskål i silver
Såsskål i silver
Såsskål i silver
Såsskål i silver
Såsskål i silver
Såsskål i silver
Såsskål i silver
Såsskål i silver
Såsskål i silver
Såsskål i silver
Såsskål i silver
Såsskål i silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÅSSKÅL, silver, Anders Nilsson, Lund 1911, invändigt förgylld, höjd 10 cm, vikt ca 356 g

Förgyllning med slitage

818975

2020-09-29