Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020): Konstnär vid staffli, signerad L Jirlow, 301/380, blindstämpel Mourlot, färglitografi, bildmått ca 47x54 cm

Gulnader

819000

2020-09-29