Matta Astrid Sampe

Matta Astrid Sampe
Matta Astrid Sampe
Matta Astrid Sampe
Matta Astrid Sampe

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ASTRID SAMPE, matta dubbelsidig maskinvävd (s k sinjeflossa) Svängsta Mattväveri AB, 1960-tal, chokladbruna nyanser, ca 240 x 157 cm

Smärre slitage

819016

2020-10-07