Soffa pegasus chesterfield modell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, "Pegasus", chesterfield-stil, 1900-talets andra hälft, brun/grönfärgad skinnklädsel, djuphäftas samt pärlspikad dekor, löstagbara sittplymåer, bredd ca 180, rygghöjd ca 90, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, patina

819030

2020-10-06