Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MUGG, TALLRIKAR, 2 st, 1700-tal, Kina, porslin med underglasyr i blått, muggens honjd ca 14, tallrikarnas diameter ca 22,5 cm
1 tallrik med nagg, muggen med lagning
819033
2020-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här