Mugg och tallrikar Kina
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MUGG, TALLRIKAR, 2 st, 1700-tal, Kina, porslin med underglasyr i blått, muggens honjd ca 14, tallrikarnas diameter ca 22,5 cm
Kuntoraportti
1 tallrik med nagg, muggen med lagning
819033
Päivämäärä:
2020-10-01