Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALF SVENSSON, "Contour", fåtölj, Bra Bohag / Ljungs Industrier, Malmö, 1950-/60-tal, fast klädsel i ulltextil, justerbar sittvinkel,sitthöjd 35 cm
Bruksslitage
819034
2020-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här