Alf Svensson Contour fåtölj

Alf Svensson Contour fåtölj
Alf Svensson Contour fåtölj
Alf Svensson Contour fåtölj
Alf Svensson Contour fåtölj
Alf Svensson Contour fåtölj
Alf Svensson Contour fåtölj
Alf Svensson Contour fåtölj
Alf Svensson Contour fåtölj
Alf Svensson Contour fåtölj
Alf Svensson Contour fåtölj
Alf Svensson Contour fåtölj
Alf Svensson Contour fåtölj

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALF SVENSSON, "Contour", fåtölj, Bra Bohag / Ljungs Industrier, Malmö, 1950-/60-tal, fast klädsel i ulltextil, justerbar sittvinkel,sitthöjd 35 cm

Bruksslitage

819034

2020-10-06