Skåp 1800-talets andra hälft

Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft
Skåp 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1800-talets andra hälft, bl a fanérat i valnöt, skulpterad dekor, nyckelskyltar i vitmetall, höjd ca 85, 95x48 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador, bakstycke m spricka

819038

2020-09-30