Carl Malmsten Bergshamra

Carl Malmsten Bergshamra
Carl Malmsten Bergshamra
Carl Malmsten Bergshamra
Carl Malmsten Bergshamra
Carl Malmsten Bergshamra
Carl Malmsten Bergshamra
Carl Malmsten Bergshamra
Carl Malmsten Bergshamra

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Bergshamra", 1900-talets andra hälft, trädgårdssoffa, längd ca 150, sitthöjd 41cm

Biologisk påväxt, slitage

819128

2020-09-30