Carl Malmsten soffa Bergshamra

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Bergshamra", 1900-talets andra hälft, trädgårdssoffa, längd ca 150, sitthöjd 41cm

Biologisk påväxt, slitage

819129

2020-09-30