Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Bergshamra", 1900-talets andra hälft, trädgårdssoffa, längd ca 150, sitthöjd 41cm
Biologisk påväxt, slitage
819129
2020-09-30