Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ORIENTMATTA, Kashan, antik 1905-1915, bönematta, silke på silkesvarp, 311 x 219 cm
PROVENIENS
Tore Söderlids samling, Stockholm
Hårt slitage, senare fransar, smutsig
819134
2020-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här