Orientmatta antik Malayer

Orientmatta antik Malayer
Orientmatta antik Malayer
Orientmatta antik Malayer
Orientmatta antik Malayer
Orientmatta antik Malayer
Orientmatta antik Malayer
Orientmatta antik Malayer
Orientmatta antik Malayer

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, Malayer, antik ca 1915, 296 x 165 cm

PROVENIENS
Tore Söderlids samling, Stockholm

Hårt slitage, skador, smutsig

819136

2020-10-25