Antik kelim från centrala Anatolien

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ORIENTMATTA, kelim, centrala Anatolien, antik 1900-1920, 337 x 165 cm

PROVENIENS
Tore Söderlids samling, Stockholm

Skador, smutsig

819138

2020-10-25