Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973), efter: "Maternité", färglitografi, signerad och daterad i trycket 29.4.63, bildmått ca 50x38
Gulnad
819144
2020-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här